Web Tasarım – Web Yazılım

Web Tasarım – Web Yazılım

Beklentilerinize en uygun web tasarımı hazırlamadan önce konusunda uzman ve deneyimli müşteri ilişkileri uzmanımız satış öncesi sizlerle konuşarak web sitesi tasarımı ve size en uygun olacak web paketi ile ilgili beklentilerinize cevap arar. Beklentilerinize göre web tasarım-yazılım paketlerinden biri müşteri ilişkileri uzmamız tarafından belirlenir.

Oluşturulan bu paketlerin içerisinde; alan adı tescili veya alan adı transfer işlemleri, telefon ile destek, sınırsız sayfa ekleme özelliği, slider sistemi, yönetim paneli, mobil cihazlara uyumluluk, SEO uyumu, fotoğraf galerisi, iletişim formu, insan kaynakları formu, haber-duyuru eklentisi, sosyal medya hesap açma, Google Harita kaydının oluşturulması, Google Adwords danışmanlığı, arama motorlarına kayıt, siteiçi arama eklentisi, blog eklentisi, sosyal medya paylaşım hizmeti, dev menü eklentisi gibi özellikler yer alabilir.

Ayrıca bu paketlere size özgü farklı seçenekler de eklenebilmektedir. Beklentileriniz doğrultusunda işinde uzman personelimiz web tasarım çalışmasına başlar. Yapılmış olan bu çalışma size özel demo adresi üzerinden sizlerle paylaşılır.

Teklif almak için, info@vitamedya.com e-posta adresine mail atabilir ya da 0 546 515 34 79 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş